Bezpieczeństwo jest dla nas
na pierwszym miejscu

Zarządzamy środkami tysięcy drobnych i dużych inwestorów. Bezpieczeństwo oraz ochrona środków i danych osobowych są dla nas zawsze na pierwszym miejscu.

Posiadamy licencję Czeskiego Banku Narodowego (ČNB), mamy oparcie w WOOD & Company, ubezpieczamy środki, zabezpieczamy aplikację i współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi partnerami – to wszystko po to aby Twoje inwestycje były bezpieczne.

Dzięki czemu inwestowanie na Portu jest bezpieczne?

Zabezpieczona aplikacja

Portu jest zabezpieczone protokołem z szyfrowaniem danych i kilkuetapową autoryzacją możliwą i po zalogowaniu. Środki można wypłacić wyłącznie na zweryfikowane konto, po potwierdzeniu unikalnym kodem SMS. Automatyczne wylogowanie jest standardem.

Licencja i nadzór ČNB oraz KNF

Posiadamy licencję maklera papierów wartościowych i podlegamy nadzorowi Czeskiego Banku Narodowego. Wszystkie nasze procedury i procesy są zgodne z obowiązującymi przepisami i są regularnie sprawdzane oraz audytowane.

Bezpieczeństwo środków

Gotówka klientów Portu jest przechowywana, na rachunkach, które są oddzielone od majątku naszej firmy. Papiery wartościowe są kupowane i przechowywane na Twoje imię, a oprócz tego są również chronione przez Fundusz gwarancyjny.

Inwestycja na Twoje nazwisko

Na Portu papiery wartościowe są zapisane na Twoje nazwisko oraz oddzielone od majątku naszej firmy. Dlatego nawet w przypadku naszej upadłości nie są zagrożone. Nikomu nie pożyczamy, ani też nie manipulujemy w żaden sposób Twoimi papierami wartościowymi.

Jesteśmy częścią WOOD & Company

Portu jest częścią WOOD & Company – czeskiego biura maklerskiego z ponad 30-letnią historią i największym obrotem papierami wartościowymi na Praskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Jako licencjonowany broker WOOD & Co. podlega ścisłej regulacji i jest nadzorowany przez Czeski Bank Narodowy oraz Komisję Nadzoru Finansowego. Zarządza dla swoich klientów aktywami o wartości ponad 100 miliardów koron. WOOD & Company działa również na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Zajmuje się również emisją obligacji, doradztwem transakcyjnym, handlem oraz obszarami venture capital i wealth management.

Co sprawia, że możesz nam zaufać?

Najczęściej zadawane pytania