Tworzymy najlepsze platformy do łatwego inwestowania

Chcesz zaangażować się w rozwój produktów, które zmieniają sposób, w jaki inwestujemy w Europie? Czekamy na Twój e-mail.

Wiele nas łączy

W Portu nie chodzi tylko o liczby. Zależy nam, abyśmy czuli się w pracy komfortowo. Nawet w poniedziałek rano.

Koleżeńska atmosfera
Wspólne cele
Innowacje
Praca zespołowa i indywidualne podejście

Korzyści pracy w Portu

Pieniądze są istotne, praca w Portu zapewnia również inne korzyści.

Rozwój

Dzięki naszemu ciągłemu rozwojowi masz możliwość uczestniczenia w różnych projektach. Nie jesteśmy korporacją i wspólnie pracujemy nad projektami.

Jesteś częścią zmiany

Możesz brać udział w rozwoju największej internetowej platformy inwestycyjnej w Europie Środkowej! Nie jesteśmy skostniałym zespołem, każdy Twój pomysł może bezpośrednio wpłynąć na rozwój naszych produktów.

Młody zespół

Jesteśmy świetną grupą ludzi, którzy lubią wspólnie spędzać czas również poza godzinami pracy – czy to uprawiając sport, czy przy dobrym jedzeniu i piciu. Dlatego szukamy nie tylko kolegów do pracy, ale także osób, które będą nadawać na podobnych falach.

Firmowe benefity

Karta Multisport, świeże owoce każdego dnia, dodatek na oszczędności emerytalne, zniżki na produkty firmy, teambuildingi.

Nowoczesne biura

Zrobiliśmy pierwsze w pełni samodzielne kroki – mamy swoje nowe biura! Nie oczekuj więc sterylnego środowiska korporacyjnego, ale przestrzeni pełnych miłej atmosfery.

Współpraca

Musimy posuwać całe Portu do przodu, więc wszystkie pomysły są mile widziane. Dlatego z radością poznamy Twoje pomysły na ulepszenia.

Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu?

Z przyjemnością Cię poznamy! Prześlij nam swoje CV i list motywacyjny na adres [email protected].

Nie widzisz tu swojej wymarzonej pozycji, ale wydaje Ci się, że możesz pasować do naszego zespołu? Odezwij się, skontaktujemy się z Tobą.