Dzieci szybko rosną, inwestycje mogą rosnąć z nimi

Najbardziej korzystny produkt inwestycyjny na rynku dla odpowiedzialnych rodziców.

Zapewnij swoim dzieciom wsparcie finansowe w chwili kiedy będą go potrzebować. Regularnie odkładaj i inwestuj pieniądze dla nich na koncie dla dzieci na preferencyjnych warunkach na Portu.

Dlaczego warto założyć
konto inwestycyjne dla dzieci?

Najniższa opłata za prowadzenie

W Portu chcemy tego co najlepsze dla dzieci. Dlatego maksymalizujemy zyski portfeli dla dzieci dzięki bezkonkurencyjnie niskiej opłacie za zarządzanie inwestycjami – jedynie 0,25% rocznie.

Czas działa na ich korzyść

Kluczem do sukcesu w inwestowaniu jest czas – Twoje dzieci mają go jeszcze wystarczająco dużo. Pozwól im skorzystać z tego czasowego luksusu. W ten sposób możesz ułatwić swoim dzieciom start w dorosłe życie i pomóc z wydatkami na edukację, własne mieszkanie czy ślub.

Pieniądze może wpłacać cała rodzina

Oprócz Ciebie środki na konto mogą wpłacać także inni członkowie rodziny. Twoje dziecko może zaglądać na swoje konto Portu, a jeśli posiada już własny rachunek bankowy, może je również zasilać wpłatami.

Naucz swoje dzieci pracować z pieniędzmi

Konto dla dzieci to idealne miejsce na wprowadzenie dzieci w tajniki finansów i inwestycji. Jako rodzic jesteś dla swoich dzieci wzorem do naśladowania, pokaż im, że potrafisz odpowiedzialnie obchodzić się z pieniędzmi, inwestuj regularnie, by stworzyć finansową rezerwę.

Inwestowanie na Portu krok po kroku

1.

Najpierw załóż konto Portu dla siebie

Abyśmy mogli założyć konto dla Twojego dziecka, musimy najpierw założyć konto dla Ciebie – opiekuna prawnego. Chcemy Cię poznać i sprawdzić Twoją tożsamość, nie musisz jednak inwestować przez swoje konto, możesz inwestować wyłącznie dla swojego dziecka.

2.

Poprzez swoje konto załóż konto dla dzieci

Kiedy Twoja rejestracja będzie dokończona, możesz założyć konto dla dzieci. Po zalogowaniu w prawym górnym rogu po kliknięciu na swoje inicjały znajdziesz opcję „Stworzyć nowe konto”. W ten sam sposób będziesz póżniej móc zajrzeć na konto dla dziecka.

3.

Wybierz portfel i prześlij środki na pierwszą inwestycję

Wypełnij dane dziecka i wybierz poziom ryzyka portfela. Potem wystarczy już przesłać pierwszą wpłatę i możesz obserwować jak pieniądze zyskują na wartości. Możesz również stworzyć dane do logowania dla swojego dziecka aby mogło one obserwować swój portfel, nie będzie móc wprowadzać żadnych zmian czy wypłacać pieniędzy.

Sprawdź ile mogą mieć Twoje dzieci

Nawet niewielkie kwoty odkładane regularnie mogą z biegiem czasu wytworzyć solidną rezerwę finansową. Ustal jakie środki chcesz inwestować dla Twojego dziecka i sprawdz ile może ono mieć w przyszłości.

Jednorazowa wpłata
PLN
Comiesięczna wpłata
PLN
Długość okresu inwestycji
10 lat
Poziom tolerancji ryzyka
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Im wyższy poziom tolerancji ryzyka, tym bardziej wartość inwestycji może się zmieniać w czasie. Swój poziom tolerancji ryzyka, możesz sprawdzić wypełniając ankietę inwestycyjną.

Model rozwoju w przyszłości

Uwaga: Przedstawione scenariusze stanowią oszacowanie przyszłych wyników w oparciu o dane z przeszłości i nie są dokładnym wskaźnikiem. Uzyskany wynik będzie się różnić w zależności od funkcjonowania rynku i okresu posiadania inwestycji.Inwestycje na rynku kapitałowym nie są wolne od ryzyka.

Zacznij jak najwcześniej,
będą Ci wdzięczne

Zapraszamy na nasz Magazyn gdzie piszemy o tym dlaczego warto inwestować dla dzieci

Najczęściej zadawane pytania