Inwestuj na Portu w euro

Masz odłożoną większą sumę euro albo przychody w tej walucie, które chcesz zainwestować? Na Portu możesz założyć również konto w euro, dzięki czemu unikniesz przewalutowania.

Co oferują konta w euro?

Portfele i strategie

Możesz inwestować w portfele szyte na miarę, a jeśli masz większe doświadczenie, we własne lub tematyczne strategie. W Euro można również inwestować na kontach dla dzieci i firmowych.

Inwestowanie tematyczne

Bez przewalutowania. Wpłaty, wypłaty, wyświetlanie stanu konta – wszystko w euro.

Niskie opłaty

Tylko jedna niska opłata za zarządzanie, nic więcej. Nie ma znaczenia czy inwestujesz w złotówkach czy w euro, tabela opłat jest taka sama. Możesz również skorzystać z programu rabatowego dla długoterminowego inwestowania.

Długoterminowo wysokie zyski

Wyborem instrumentów i kompozycją portfeli zajmuje się zespół doświadczonych specjalistów WOOD & Company. Automatyczny rebalancing portfela natomiast pomaga optymalizować rentowność inwestycji.

Jak założyć konto w euro?

Jak sobie radzi Portu?

Bieżącą wartość swoich inwestycji możesz sprawdzać online poprzez aplikację. Jakby to jednak wyglądało gdybyśmy zainwestowali Twój portfel w 2013 roku? Wykres przedstawia szacunkową czystą stopę zwrotu (po odjęciu opłat za prowadzenie konta) wybranych portfeli Portu.

Portfel 1
Portfel 5
Portfel 10

Uwaga: Wyniki osiągnięte w przeszłości nie stanowią gwarancji przyszłych wyników. Inwestycje na rynku kapitałowym nie są wolne od ryzyka.

Wyniki netto portfeli Portu w euro w poszczególnych latach

Portfele20142015201620172018201920202021
114,18%3,63%6,60%2,36%-3,66%15,75%4,51%7,85%
213,33%3,45%6,55%4,01%-4,60%16,72%5,18%9,36%
312,51%3,23%6,65%5,51%-5,48%17,74%5,61%10,90%
411,90%3,24%7,38%6,87%-6,62%19,13%6,07%12,68%
510,39%2,20%8,07%9,20%-8,00%19,93%6,30%13,15%
610,25%2,26%8,02%10,55%-8,78%20,89%6,84%14,65%
710,06%2,08%7,60%12,98%-10,07%21,92%6,47%16,90%
810,34%2,45%7,33%14,08%-10,63%22,86%7,38%18,28%
910,47%3,35%7,73%13,71%-10,91%23,57%8,41%18,62%
109,83%2,98%7,06%16,09%-12,11%24,43%9,26%20,12%

Średnie roczne wyniki netto portfeli Portu w euro

Portfele1 rok3 lata (p.a.)5 lat (p.a.)Od 2013 (p.a.)
Portfel 1-3,48%2,92%3,82%4,76%
Portfel 2-3,77%3,86%4,24%5,28%
Portfel 3-4,24%4,65%4,58%5,74%
Portfel 4-4,29%5,75%5,13%6,43%
Portfel 5-5,18%6,30%5,13%6,69%
Portfel 6-5,24%7,19%5,57%7,17%
Portfel 7-6,63%7,66%5,64%7,71%
Portfel 8-6,19%8,78%6,26%8,27%
Portfel 9-5,27%9,75%6,77%8,70%
Portfel 10-6,05%10,55%7,05%9,04%
Wartości na dzień 30.09.2022. Historyczne wyniki nie stanowią gwarancji wyników w przyszłości.