Stwórz swoją własną strategię inwestycyjną

Strategie inwestycyjne umożliwiają bardziej doświadczonym inwestorom komponować inwestycje według własnego uznania i kierować nimi samodzielnie.

Jeśli wierzysz we własne umiejętności i posiadasz wiedzę z zakresu inwestowania, możesz tworzyć własne strategie inwestycyjne, wybierając odpowiednie instrumenty. Możesz uzupełniać je również o rebalancing. To wszystko łatwo, tanio i efektywnie.

Dlaczego warto zdecydować się na własną strategię na Portu?

Łatwe ustawienie za pomocą kilku kliknięć

Strategię skonfigurujesz w łatwy sposób za pomocą kilku kliknięć, możesz ją równie łatwo edytować i zmieniać w trakcie inwestowania.

Sprawdzone instrumenty

Możesz wybierać z szerokiej oferty funduszy ETF – akcji, obligacji, surowcowych, które zostały wybrane przez zespół inwestycyjny Portu na podstawie kryterii takich jak koszty, płynność, wiarygodność wystawcy oraz atrakcyjność ekspozycji.

Rebalancing

Możesz uruchomić dla swojej strategii automatyczny rebalancing. Dzięki temu ryzyko Twojej strategii nie przekroczy ustalonego przez Ciebie limitu i będziesz móc uzyskać wyższe zwroty.

Przejrzysty cennik

Za wszystko zapłacisz tylko jedną niską opłatę według wybranego planu cenowego. Poszczególne plany cenowe różnią się ilością strategii, instrumentów i ilości zmian, które masz do dyspozycji.

Jeśli chcesz inwestować na własnych zasadach

1.

Zapoznaj się ze strategiami

Wypełnij ankietę inwestycyjną, by sprawdzić czy własne strategie są usługą odpowiednią dla Ciebie.

2.

Stwórz własną strategię

Wybierz poszczególne instrumenty z oferty i ustal ich reprezentację w strategii.

3.

Ustaw parametry inwestycji

Możesz włączyć automatyczny rebalancing i ustawić odpowiedni dla siebie plan cenowy.

Wybieraj spośród szerokiej oferty sprawdzonych instrumentów

Wierzysz w przyszłość zielonego transportu, rynków rozwijających się czy też złota? Oferujemy szeroki wybór instrumentów, dzięki którym możesz inwestować na swoich zasadach.
Niezależnie od tego czy chcesz inwestować w konkretne sektory, obszary geograficzne czy też aby Twoja inwestycja była szeroko zdywersyfikowana, możesz wybierać spośród instrumentów najwyższej jakości sprawdzonych przez zespół inwestycyjny Portu.

Plan dla każdego inwestora

Niezależnie od tego jak chcesz kierować swoimi inwestycjami – u nas znajdziesz coś dla siebie. Bez ukrytych opłat czy skomplikowanego cennika. Swój plan możesz też zmieniać zależnie od sytuacji.

Standard
Plus
Premium
Opłata w ramach planu cenowego jest taka sama dla wszystkich Twoich strategii. Opłata za strategie naliczana jest ze średniej wartości wszystkich strategii comiesięcznie i nie sumuje się z opłatą 1% za Portfele Portu. Więcej na temat opłat możesz dowiedzieć się tutaj.

Stwórz swoją własną strategię

Trendy i nowości ze świata inwestycji odnajdziesz na naszym blogu

Najczęściej zadawane pytania