Od powstania Portu nasz portfel akcyjny zarobił 11,2% rocznie

Inwestujemy tak, abyś w dłuższej perspektywie osiągał lepsze zwroty niż w tradycyjnych produktach bankowych i funduszach inwestycyjnych. Ponadto dostosowujemy portfele indywidualnie, by odpowiadały Twoim potrzebom i celom.

Jak radzi sobie Portu

Bieżącą wartość swoich inwestycji możesz sprawdzić po zalogowaniu na swoje konto. Jakie zwroty mógłby osiągnąć Twój portfel, jeśli zainwestowalibyśmy go już w 2013 roku?

Wykres przedstawia symulowaną historyczną stopę zwrotu wybranych portfeli Portu (po odliczeniu opłat). Wyniki osiągnięte w przeszłości nie stanowią gwarancji przyszłych wyników. Inwestycje na rynku kapitałowym nie są wolne od ryzyka.

Chcesz wiedzieć jak inwestujemy?

Czyste wyniki portfeli Portu w poszczególnych latach

Portfele201420152016201720182019202020212022
121,11%5,73%12,32%-6,48%1,39%15,26%9,66%12,15%-9,38%
221,34%6,23%12,52%-5,41%0,77%16,73%10,12%13,99%-9,47%
321,42%6,69%12,73%-4,49%0,23%18,12%10,37%15,76%-9,48%
420,20%6,50%13,63%-2,70%-1,39%19,66%10,87%17,33%-10,20%
519,87%6,09%14,14%-0,94%-2,48%20,77%10,74%17,66%-10,55%
620,25%6,51%14,31%-0,07%-3,04%21,99%11,10%19,60%-10,67%
720,81%8,68%14,09%1,38%-4,03%23,09%10,13%22,53%-12,08%
821,81%7,69%14,11%1,94%-4,32%24,42%10,85%24,45%-11,78%
921,71%8,46%14,59%2,03%-4,58%25,34%12,31%24,73%-11,04%
1022,22%8,88%14,41%3,40%-5,45%26,93%12,84%27,09%-11,55%

Średni roczny zysk portfeli Portu

Portfele1 rok3 lata (p.a.)5 lat (p.a.)Od 2013 (p.a.)
Portfel 1-3,85%3,44%6,94%5,23%
Portfel 2-3,52%4,76%7,57%5,94%
Portfel 3-3,11%6,02%8,15%6,58%
Portfel 4-3,87%7,66%8,19%7,16%
Portfel 5-4,29%8,36%8,02%7,50%
Portfel 6-4,32%9,55%8,55%8,10%
Portfel 7-5,52%10,53%8,50%8,66%
Portfel 8-5,19%11,72%9,29%9,36%
Portfel 9-3,88%12,72%9,98%9,89%
Portfel 10-4,18%14,10%10,51%10,51%
Wartości na dzień 10.04.2023. Historyczne wyniki nie stanowią gwarancji wyników w przyszłości.